Skup nieruchomości

Skup nieruchomości

Kupujemy nieruchomości z miast powyżej 50 tys mieszkańców oraz z kurortów turystycznych. Skupy nieruchomości posiadają własny kapitał na zakup sprzedawanego przez klienta mieszkania, nie potrzebują pozyskiwać pieniędzy z kredytów co powoduje, że w skupie nieruchomości można sprzedać mieszkanie bardzo szybko i jeśli klient posiada komplet dokumentów wymaganych przez notariusza można umówić się na podpisanie aktu notarialnego nawet kolejnego dnia.

Podstawowe dane ofercie: – miesięczna spłata odsetek – kapitał na koniec umowy – wysokość finansowania dowolna – wyjątkowo korzystne oprocentowanie – roczny okres finansowania (opcja wielokrotnego odnawiania) – brak prowizji za wcześniejszą spłatę – brak opłat wstępnych – wniosek pożyczkowy online Zabezpieczenie spłaty ustanowione na nieruchomościach (mieszkanie, dom, działka budowlana, ziemia rolna, nieruchomość komercyjna).

Bardzo trudno bowiem znaleźć potencjalnego kupca, który faktycznie byłby zdecydowany na kupno nieruchomości. Oferujemy skup nieruchomości w Warszawie oraz w miastach powyżej 50 tys. Chętnie rozpatrzymy oferty skupu wszelkiego rodzaju zabudowy komercyjnej jak np.: sklepy, hale przemysłowe, magazyny, lokale firmowe, budynki przemysłowe. Zbyt długi czas sprzedaży, będzie multiplikował koszty, jakie przecież posiadacz danej nieruchomości musi ponosić, by móc ją użytkować i utrzymać w miarę w dobrym stanie.

Są takie skupy, które kupują nieruchomość nawet w ciągu 24 godzin. W tej kategorii mieszczą się zarówno nieruchomości drogie, gdzie przeszkodą jest wysoka cena, jak i te mało atrakcyjne: zniszczone, w nieatrakcyjnych lokalizacjach daleko od centrum. Jeśli pojawi się spadkobierca mający prawo do danej nieruchomości to niezwłocznie musi uregulować jej stan prawny.

Przygotowanie wstępnej wyceny skup nieruchomości, po otrzymaniu zapytania wysłanego przez formularz na części lub telefonicznie, wraz z wiedzami nieruchomości. Prowadzimy również kompleksowe usługi finansowe mające na celu oddłużenie , wszelkich nieruchomości(mieszkań , działek, obiektów komercyjnych), na terenie całego kraju. Przede wszystkim, klient musi zgłosić chęć sprzedaży swojej nieruchomości w odpowiednim biurze.

No Comments

Post A Comment